Oferta

Atelier Mody - od projektu do realizacji!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Odzież Firmowa

W oparciu o wizerunek i misję firmy klienta, wytyczne BHP, wymogi prawne oraz specyfikację działalności przygotowujemy projekty odzieży firmowej oraz kolekcje odzieży dla pracowników. Dobieramy tkaniny, dodatki oraz techniki zdobienia. Przygotowujemy pełną specyfikację technologiczną, wraz z szablonami odzieży oraz realizacją prototypu. Realizujemy produkcję lub nadzorujemy wskazanego podwykonawcę.

Oferujemy kompleksowo projektowanie, produkcję oraz dystrybucję odzieży firmowej i reklamowej. Na podstawie projektów lub powierzonych wzorów produkujemy: t-shirty, koszulki polo, koszule męskie i damskie, garnitury, spódnice, żakiety, spodnie męskie i damskie, płaszcze, kurtki, sukienki, krawaty, muszki i apaszki oraz wiele innych.

Dodatkowo projektujemy gadżety tekstylne, pokrowce, biżuterię, torby, nadruki, hafty i dodatki do odzieży jak metki i wszywki firmowe, guziki z logo i inne.

Przeprowadzamy także szkolenia z zakresu wizerunku dla pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową realizacją dla firmy NESTLE oraz do Galerii


Odzież Reklamowa, Stroje dla Hostess

Oferta dla agencji reklamowych i innych firm prowadzących akcje promocyjne, odzież reklamowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z renomowanymi agencjami reklamowymi, Atelier Mody jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom wobec strojów na kampanie reklamowe oraz imprezy promocyjne. Wykonujemy projekty indywidualne, stylizacje lub adaptujemy projekty z naszego katalogu. Specjalizujemy się w ekskluzywnych i nietypowych strojach dla hostess. Szyjemy z dzianin, tkanin, skór i nietypowych materiałów jak papier czy metal. Stosujemy haft, kamienie, cekiny i pióra. Nanosimy logo lub zdobienie techniką termotransferu, sitodruku, haftu, sublimacji, odlewu metalowego i innych.

Oferujemy kompleksowo projektowanie, produkcję wraz ze zdobieniem oraz dystrybucję odzieży dla hostess, promotorów oraz teamów promocyjnych. Na podstawie projektów lub powierzonych wzorów produkujemy: suknie na eventy, odzież promocyjną do klubów, sklepów i działań plenerowych, szarfy, fartuchy, koszulki polo, t-shirty, bluzy, koszule, garnitury, spódnice, spodnie, żakiety, płaszcze, kurtki, krawaty, muszki i apaszki, nakrycia głowy oraz dodatki.

Dodatkowo projektujemy gadżety tekstylne, pokrowce, biżuterię, torby, nadruki, hafty i dodatki do odzieży jak metki i wszywki firmowe, guziki z logo i inne.

Oferujmy obsługę i nadzór w trakcie trwania imprez promocyjnych. Podejmujemy się także stylizacji ubioru, fryzury i makijażu.

W celu zapoznania Państwa z pełnymi efektami naszej działalności w dziedzinie odzieży reklamowej i strojów promocyjncych , zapraszamy do Galerii


Stroje Sceniczne, Teatralne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałemu warsztatowi oraz nieograniczonej fantazji, projektantka mody Justyna Ołtarzewska i jej Atelier Mody są w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom odnośnie do strojów scenicznych dla grup tanecznych i teatralnych. Najlepszym przykładem oryginalności projektów strojów scenicznych i tanecznych jest długotrwała współpraca z grupą taneczną Quest, która zaowocowała m.in. strojami dla grup tanecznych na otwarcia centrów handlowych Arkadia (Warszawa) i Magnolia (Wrocław) oraz kostiumami barmanek grupy Show Bar, znanymi z występów w programie Mam Talent.

Atelier Mody wykonuje także stroje cheerleaderek

Dla lepszego zilustrowania naszej oferty, prezentujemy stroje barmanek z grupy Show Bar na kampanię promocyjną wódki Wyborowa

... ... ... ...